ISLANDIA, Wyspa Mocy

12-16 listopada 2021 / Wylot z Warszawy

podróż drogą ognia i wody

O WYJEŹDZIE

Otwórz się na głębsze połączenie ze światem. Przewodnim tematem wyprawy jest odkrycie swojej KOBIECEJ MOCY drzemiącej w doświadczaniu, empatii i intuicji.

bez oczekiwań i sztywnego harmonogramu - takie podróżowanie może nam dać najgłębsze doświadczenia nie tylko samej podróży, ale i siebie.


Zapraszamy Cię na wyjątkową podróży zaprojektowaną w wyniku wieloletnich doświadczeń kilku kobiet. To podróż w głąb siebie, podczas której sama jesteś swoją przewodniczką i doświadczasz tego, na co jesteś gotowa.


Towarzyszyć Ci będzie 15 innych wyjątkowych kobiet, które warto poznać. Takie wyjazdy tworzą głębokie więzi i budują wspomnienia na długo.

 • Zanurzymy się w swojej kobiecości – poprzez techniki i rytuały rdzennych kultur w uszanowaniu i przez kontakt z naturą, a także z innymi osobami.
 • Otworzymy się na inne kobiety, na ich opiekę, serdeczność, bliskość.
 • Przyjrzymy się swoim reakcjom, wypowiemy to, co czujemy, zaufamy tej energii.
 • Poddamy się mocy żywiołów.
 • Nauczymy się korzystać z różnych sił, do których mamy dostęp na wyciągniecie ręki, otwarcie serca i wzięcie oddechu.
 • Otworzymy się na obecność w „tu i teraz” poprzez zmysły, bo tylko wtedy, gdy odbieramy rzeczywistość swoimi pięcioma zmysłami, to jesteśmy w realnym kontakcie z otaczającym nas światem.

Czego doświadczysz:

Bez napięcia ...

Islandia

- wyspa pełna tajemnic

To jedno z najtrudniejszych środowisk na naszej planecie – a jednak jego piękno zatyka dech w piersi i jest pełne niespodzianek. Przez środek wyspy biegnie głębokie pęknięcie, gdzieniegdzie wypełnione wodami podziemnych źródeł. Na pierwszy rzut oka wydaje się pozbawiona życia. Islandia jest jednym z najaktywniejszych regionów wulkanicznych na świecie, bo leży na plamie gorąca.

Ogromna komora nagrzanej materii leży tuż pod powierzchnią i często przerywa skorupę ziemską. Stąd łańcuch kraterów, znaczący wyspę i rozciągający się z północy na południe. Islandia to energetyzujący ekosystem położony wśród lodowców, pustyń i wulkanów. To wody, które są na granicy wrzenia i zamarznięcia jednocześnie. To właśnie Islandia, którą doświadczymy już niedługo.

PROWADZENIE I OPIEKA


Asia Pyrek

Podróżniczka, wokalistka, kompozytorka, doświadczona trenerka rozwoju osobistego i profesjonalna numerolożka z 22-letnim stażem. Zgłębia temat kobiecości ponad 20 lat – w podróżach, gdzie uczy się od kobiet z rdzennych kultur, czym jest owa kobiecość. Zaadoptowana przez Czarne Stopy – Tancerka Słońca. Dzieli się wiedzą na warsztatach, na kobiecych kręgach oraz pisząc bloga asiapyrek.pl.

Justyna Durmaj

Psycholożka, doradca rozwoju osobistego. Pasjonatka, smakoszka i inspiratorka pełnego radości życia. Stworzyła projekt Dzika Gracja jako remedium na wieloletnią pracę w korporacjach i zmagania z codziennymi wyzwaniami. Zachęca kobiety do odkrywania siebie, pełni potencjału i mocy kobiecości. Tworzy Shangi- osobiste, unikalne ozdoby Pasa Venus. Kiedy rusza w podróż, to bez względu na obraną destynację, zawsze rusza w tę najważniejszą podróż - podróż do siebie!

2 organizatorki ze

strony Dharma

ORAZ

1 opiekunka ze

strony biura podróży

Victoria Travel

kierowca-przewodnik

na miejscu

profesjonalny

fotograf


Portret Mocy

Nasza islandzka podróż oraz podróż w głąb siebie stanowić będą ważne i niezapomniane elementy Twojej wędrówki w doświadczaniu i rozumieniu życia. Jeśli tylko sobie na to pozwolisz, doznasz pozytywnej przemiany. Aby uczcić tę cudowną przygodę, każda uczestniczka otrzyma swój portret zrobiony przez profesjonalnego fotografa, który będzie towarzyszył nam w podróży i uwieczniał piękne chwile.

PROGRAM WYPRAWY

DZIEŃ 1

Sobota, wieczorny wylot o godzinie 21:10 z Warszawy. Lądowanie około godziny 23:30 czasu miejscowego w Reykiaviku. W trakcie lotu wyglądanie już przez okna samolotu pierwszej, magicznej zorzy polarnej. Po wylądowaniu krótki i komfortowy transfer do hotelu prywatnym busem.

DLA ZMYSŁÓW

DLA DUSZY

Przed podróżą spotkamy się w inicjującym ją kręgu, który będzie jej początkiem, kreującym nasze INTENCJE. Określimy jak nie mieć oczekiwań i jak najlepiej przygotować się do podróży, zwłaszcza tej DO SIEBIE.

DZIEŃ 2

Niedziela, leniwe śniadanie, nastepnie przejazd przez Reykjanes UNESCO Geopark. Zatrzymamy się przy kolorowych, bulgoczących gorących źrodłach Gunnuhver oraz przejdziemy przez most pomiędzy dwoma kontynentami - Ameryką i Europą, oglądając szczelinę pomiędzy dwoma płytami kontynentalnymi. Następnie czas na obiad i rozpoczniemy trekking na wulkan, około 1,5 godziny w jedną stronę. Powrót w nocy (konieczne czołówki na głowę). Jeżeli będziemy miały szczęście, to zobaczymy połączenie aktywnego wulkanu i zorzy polarnej. Cudo!

DLA ZMYSŁÓW

DLA DUSZY

Na początek pierwszego dnia spotkamy się z mocą INTENCJI. Podczas warsztatów nauczymy się łączyć światy i odkrywać dostęp do swojej mocy i tego, co nas zasila. Wędrując, zrobimy sobie przystanek podczas trekkingu i znajdziemy czas na medytację, połączenie z wszechświatem i czerpanie energii z aktywnego wulkanu.

DZIEŃ 3

Poniedziałek - leniwe śniadanie, przejazd panoramiczny przez Reyjkjavik, zaskakującą małą stolicę mało zaludnionego kraju. Następnie, kąpiel w gorących źródłach (po odebraniu przysięgi, że nie zdradzicie nikomu położenia tego mało znanego miejsca :) Podróż do słynnych, tryskających gejzerów, po czym przejazd do wodospadu Gullfoss. Pożywny obiad i transport na nocleg w spokojnej okolicy. Noc spędzimy tym razem w klimatycznych, islandzkich jurtach. Niezapomniane doświadczenie.

DLA ZMYSŁÓW

DLA DUSZY

Drugiego dnia, podczas warsztatów, korzystając z zasobów NATURY nawiążemy kontakt z żywiołami, które według tradycyjnych rdzennych kultur są naszymi nauczycielami. Ogień, Woda, Powietrze i Ziemia to nie tylko istoty poza nami, ale także aspekty nas samych to emocje, intelekt, duch i nasze ciało. Tego dnia spotkamy się z nimi wszystkimi. Zrobimy też krąg mocy dookoła gejzera tryskającego gorącą wodą co około 6 minut.A przy wodospadzie pokontemplujemy siłę przyrody i porozmyślamy o tym, że "wszystko przemija".

DZIEŃ 4

Wtorek - tradycyjnie leniwe śniadanie. Wyprawa na trekking po malowniczych, islandzkich górkach, doświadczanie powulkanicznych i polodowcowych krajobrazów. Czas wolny i przerwa na lunch z jajkami gotowanymi w gorących źródłach Następnie relaksująca kąpiel w gorącej rzece (temperaturę regulujemy przesuwając się w górę lub w dół rzeki wg. własnych preferencji). Czyściutkie, pojedziemy na pożegnalną kolację, a tuż po niej na lotnisko. Czas na zakup pamiatek i wylot do Warszawy około północy. Lądowanie nad ranem 10 listopada.

DLA ZMYSŁÓW

DLA DUSZY

Ostatni dzień to dzień UKOCHANIA i zaznania mocy wody w nas samych. Podczas warsztatu odpamiętamy w sobie moc wody samej w sobie, by zakodować się na wodę jaką chcę być. Gorąca kąpiel w rzece ukoi nasze zmysły i pozwoli przygotować się do kręgu, w którym podzielimy się doświadczeniami i wnioskami z podróży do Islandii i wnętrza nas samych. Czas na utrwalanie wspomnień podczas rozmów i rozmyślań. Indywidualne i grupowe kontemplacje tego, czego doświadczyłyśmy. Zwrócimy uwagę na to, co się w nas zmieniło...

WAŻNE INFORMACJE

W cenie biletu można zabrać bezpłatny bagaż podręczny 40 x 30 x 20 cm. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego bagażu, cena zależy od momentu rezerwacji:


Każdego dnia mamy zapewnione śniadania i obiadokolacje. Z uwagi na dużą ilość atrakcii - zwiedzanie, trekkingi i nasze prace w kręgu oraz warsztaty, ciężko będzie znaleźć czas, aby wygospodarować go na jeszcze jeden, regularny posiłek. Dlatego zaopatrz się w jakieś przekąski typu kabanoski, suszone owoce, kruche pieczywo, tubki z owocami, abyś mogła coś przekąsić podczas spaceru do gorących źródeł czy wędrówki na wulkan.

Pogoda na Islandii w listopadzie jest raczej łagodna i spodziewać się można dużej wilgotności oraz średniego zachmurzenia, mamy 50% szans na słońce, a temperatura waha się od -2 do 6 stopni w dzień i od. -8 do 0 stopni w nocy.

Na wyjazd zaopatrz się w wygodne, trekkingowe obuwie - mamy w planach wędrówki i spacery szlakami po parku narodowym. Zabierz ciepłą, przeciwdeszczową kurtkę, polar i wygodne, ciepłe spodnie. Sugerujemy ubieranie się na cebulkę, aby w razie potrzeby było mozna dodawać lub odejmować warstwy. Warto wziąć ze sobą plecak, by rzeczy podręczne podczas wędrówek mieć zawsze przy sobie, kiedy nasze walizki czekają na nas w busie lub hotelu. Okulary słoneczne też mogą się przydac - czy to z uwagi na słońce, czy... śnieg.

Jeśli chodzi o noclegi to zaplanowane mamy 2 różne miejsca do spania. Dwie noce spędzimy w hotelu, a dwie następne w islandzkich, bardzo komfortowych jurtach - są naprawdę niesamowite. Pokoje/jurty są 2 bądź 3-osobowe, łazienki są prywatne, a dodatkowo w każdym z tych miejsc mamy zagwarantowaną przestrzeń do warsztatów/kręgów - większe sale dla całej grupy.

 • drugi bagaż podręczny 55 x 40 x 23 cm do 10 kg - 129 PLN w jedną stronę-
 • bagaż rejestrowany do 10 kg - 169 PLN w jedną stronę
 • bagaż rejestrowany do 20 kg - 253 PLN w jedną stronę

Aktualne (na dzień 27.08.) przepisy związane z podróżowaniem na Islandię dla osób z polskim obywatelstwem: można podróżować z dowodem osobistym lub paszportem, z terminem ważności jeszcze przez conajmiej 6 miesięcy po powrocie - prosta rejestracja on-line przed przylotem Testy / szczepienia itd. : zaświadczenie o pełnym szczepieniu (musi upłynąć 14 dni od podania drugiej dawki szczepionki lub 14 dni po podaniu dawki Johnnsona) lub zaświadczenie o przebytym zakażeniu COVID-19 lub negatywny wynik testu na COVID (informujemy, gdzie można zrobić test od 95 złotych i dostać wynik mailem). Test należy wykonać w ciągu 72 godzin przed odlotem - jeżeli nie jesteś zaszczepiona ani nie miałaś zakażenia, konieczna jest kwarantanna 5 dni przed rozpoczęciem naszego programu (skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci tę dodatkową opcję) - UWAGA: jeżeli chorowałaś niedawno na COVID-19, wystarczy, że przedstawisz pozytywny wynik testu PCR, który jest starszy niż 14 dni (zakończona izolacja), ale nie później niż 180 dni temu, nie musisz wtedy robić dodatkowego testu przed wylotem

Na wyjazd możesz otrzymać na niego fakturę VAT.

VAT

WARUNKI WYJAZDU (TYLKO 15 MIEJSC)

Co wchodzi w cenę wyjazdu:

 • bilety lotnicze w dwie strony
 • bagaż podręczny (40 x 30 x 20 cm)
 • 4 noclegi (2 w hotelu i 2 w jurtach)
 • 4 śniadania i 3 obiadokolacje
 • transfery między lotniskiem, atrakcjami,, hotelami etc. wynajętym busem
 • unikatowy program oraz spersonalizowane podejście
 • wszystkie opłaty związane z realizacją programu,w tym za parkingi, dostęp do sal na spotkania w kręgu, bilety wstępu etc.
 • 2 doświadczone prowadzące
 • fotorelacje i portrety wykonywane przez profesjonalnego fotografa
 • 2 organizatorki dbające o kwestie logistyki
 • opieka lokalnego kierowcy - przewodnika
 • podstawowe ubezpieczenie turystyczne, obowiązkową składkę TFG, obowiązkowe ubezpieczenie organizatora turystyk

Z Kartą Mocy
otrzymasz aż 10% zniżki

4 449

PLN

BRUTTO

4 915

PLN

BRUTTO

Cena regularna

Rezerwuj

Chcesz być na bieżąco - zapisz się na newsletter!

Strefa wydarzeń

Przytulna kawiarnia

Showroom kobiecych marek

DHARMA P.S.A

Rydygiera 14/19U

01-793 Warszawa

PŁATNOŚCI

+48 501 709 283